Reklama

Wiadomości

  • 29 grudnia 2023
  • 1 stycznia 2024
  • wyświetleń: 2586

Tym żyli bielszczanie w 2023 roku. Podsumowanie roku

Już w niedzielę podczas nocy sylwestrowej pożegnamy 2023 rok. Powiedzieć, że wiele się w jego trakcie działo, to nic nie powiedzieć - dlatego sprawdźmy, o jakich tematach czy wydarzeniach najchętniej czytaliście.

podsumowanie roku 2023


Newsem numer 1 na naszym portalu w tym roku był ten dotyczący trąby powietrznej, która przeszła przez Bielsko-Białą w sierpniu. Wygenerował on ponad 133 tysiące odsłon, ale trudno się temu dziwić - w ciągu jednego dnia strażacy musieli interweniować ponad stukrotnie, a zniszczenia były ogromne.

Innym bardzo trudnym, wręcz tragicznym tematem o którym pisaliśmy były ustalenia policji dotyczące znalezienia zwłok w Bielowicku. Nasze trzy kwietniowe artykuły wygenerowały łącznie prawie 152 tysiące wyświetleń, z czego ostatni - Cmentarz mafii w Bielowicku? Szokujące informacje - ponad 113 tysięcy.

Mijający rok upłynął też pod znakiem zamykania popularnych bielskich klubów czy barów. Ponad 46 tysięcy razy wyświetlany był lutowy artykuł o zamknięciu Klubu Klimat, chętnie też czytaliście nasz materiał z maja o lokalach prowadzonych do niedawna przez Bronisława Foltyna. Do niedawna, bo przecież Foltyn w październiku zdobył mandat poselski i postanowił sprzedać Rocka, Pigala, Miasto oraz Sepię - ten news także Was zainteresował, nabił ponad 34 tysiące odsłon.

Sporo się działo także pod względem inwestycyjnym. Chętnie zaglądaliście na nasz portal, by poczytać o otwarciu basenu Panorama (ponad 44 tysiące wyświetleń artykułu), Domu Seniora (prawie 33 tysiące), czy planach budowy kurortów wypoczynkowych w Groźdźcu - artykuły z sierpnia oraz października nabiły łącznie ponad 80 tys. wyświetleń.

Chętnie też czytaliście o wydarzeniach kulturalnych oraz sportowych. W tych kategoriach topowymi eventami były Dni Bielska-Białej - nasza relacja wygenerowała łącznie ponad 62 tysiące odsłon - oraz organizacja etapu Tour de Pologne, którego meta zlokalizowana była w naszym mieście. Nasza foto- i wideorelacja wyświetlana była ponad 35 tysięcy razy, a równie często otwieraliście osobny artykuł dotyczący kraksy rowerzystów przed finiszem.

W bieżącym roku odbywały się też wybory parlamentarne. Nasze dwa artykuły z wynikami z całego kraju oraz samego Bielska-Białej wyświetlane były ponad 54 tysiące razy, a interesowały Was też newsy o wizycie premiera Mateusza Morawieckiego czy bilbordach z Jarosławem Kaczyńskim oraz hasłem "Ja jestem zagrożeniem".

Dodajmy też, że zainteresowały Was również artykuły o odwołaniu zajęć w szkole z powodu wigilijki organizowanej przez dyrekcję (ponad 33 tysiące wyświetleń) czy o mieszkańcu, który w Eurojackpot wygrał ponad 62 miliony złotych (ponad 21 tys. wyświetleń).

Redakcja bielsko.info bardzo serdecznie Wam dziękuje za zaufanie i regularne odwiedziny naszego portalu. Zrobimy wszystko, by w 2024 roku nadal być dla Was rzetelnym źródłem informacji o Bielsku-Białej i bielszczanach!

podsumowanie roku 2023

kr / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.