Reklama

Wiadomości

  • 4 lutego 2023
  • 12 lutego 2023
  • wyświetleń: 46880

Legendarny klub znika z mapy miasta! Działał ponad 20 lat

Legendarny Klub Klimat kończy swoją działalność. Miejsce znika z mapy miasta po ponad 20 latach istnienia.

Klub Klimat
Klub Klimat · fot. LOOK Photography; Facebook / Klub Klimat


O zamknięciu Klubu Klimat poinformowano w mediach społecznościowych. - Kochani, ciężko nam pisać tą wiadomość długo zwlekaliśmy... ale nadszedł ten czas żeby Was poinformować... Wszystko co dobre kiedyś się kończy... Po ponad 20 latach nieprzerwanej działalności KLUB KLIMAT kończy swoją działalność - napisali właściciele obiektu.

- Było nam niezmiernie miło organizować dla Was imprezy, widzieć jak z nami dorastacie, czuć tą radość i energię młodości, którą przesiąknęły te mury - dodali.

Ostatnia Impreza z Klubem Klimat odbędzie się 18 lutego. - Zapraszamy wszystkich fanów i wielbicieli Klubu Klimat z ostatnich 20 lat. Zróbmy wielką międzypokoleniową Imprezę. Tych którzy już pokończyli studia i mają dzieci, Rodziny i tych którzy teraz bawią się u nas najlepiej na Świecie - możemy przeczytać na profilu Klubu Klimat na Facebooku.

Luty będzie ostatnim miesiącem funkcjonowania Klubu Klimat. Jakie imprezy odbędą się w tym miesiącu? 4 lutego odbędzie się Ladies Night, 11 lutego - Ostatni Koncert Zespołu Baciary, dzień później - Największa Walentynkowa Impreza na Podbeskidziu, a 26 lutego - koncert Kamila Bednarka.

Co powstanie w miejscu Klubu Klimat? Na razie nie wiadomo. Jak przekazał portalowi bielsko.info Przemysław Duszczak, communication manager Galerii SFERA, te informacje objęte są tajemnicą handlową.

Loading...
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Klimat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj