bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 kwietnia 2023
  • 11 kwietnia 2023
  • wyświetleń: 53881

[FOTO] Kolejne zwłoki w Bielowicku? Trwa przeszukiwanie terenu

Trwają zakrojone na szeroką skalę działania śledczych w Bielowicku (pow. bielski, gm. Jasienica). Na odosobnionej posesji, przy której w piątek znaleziono prawdopodobnie zakopane zwłoki mężczyzny, roi się od policjantów i strażaków. Według nieoficjalnych informacji do jakich udało się nam dotrzeć, istnieje podejrzenie, że w pobliżu są kolejne ciała.

Działania śledczych w Bielowicku - 3.04.2023
Działania śledczych w Bielowicku - 3.04.2023 · fot. sid / bielsko.info


Policja i Prokuratura milczy na temat prowadzonych działań i szczegółów sprawy. Rzecznicy przekazali nam, że na chwilę obecną nie udzielają żadnych informacji w tej tajemniczej sprawie. Przypomnijmy, że w nocy z czwartku na piątek w pobliżu gospodarstwa ujawniono ciało człowieka. Pisaliśmy o tym tutaj. Udało się nam wówczas ustalić, że zwłoki były prawdopodobnie zakopane. Według naszych informacji denatem ma być około 40-letni mieszkaniec Brennej.

W poniedziałek, 3 kwietnia do Bielowicka przybyło kilkudziesięciu policjantów i liczne zastępy straży pożarnej wyspecjalizowane w poszukiwaniach. Teren posesji jak i najbliższe okolice są przeczesywane przez psy tropiące i specjalistów z zakresu poszukiwań. Z bardzo szczątkowych i podkreślmy nieoficjalnych informacji portalu bielsko.info wynika, że śledczy szukają więcej niż jednego ciała.

Przypomnijmy również, że rzeczona posesja znajduje się z dala od głównej drogi, prowadzi do niej nieutwardzona wąska droga między gęstymi zaroślami. W pobliżu nie ma innych zabudowań.

Będziemy wracać do tej sprawy.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.