Wiadomości

  • 30 grudnia 2022
  • 1 stycznia 2023
  • wyświetleń: 1806

Czym żyli czytelnicy portalu bielsko.info w 2022 roku? Podsumowanie

Na zakończenie 2022 roku przedstawiamy nasze subiektywne podsumowanie ostatnich 12 miesięcy na portalu bielsko.info. Ten rok w Bielsku-Białej odznaczył się wieloma głośnymi wydarzeniami.

W poniższym zestawieniu braliśmy pod uwagę liczbę wyświetleń danego artykułu, a także sprawy, które odbiły się szerokim echem w całej Polsce. Dlatego też nie zabrakło w nim ataku nożownika przed jedną ze szkół podstawowych, zabójstwa w Hałcnowie oraz sprawy kontrowersyjnego wyburzania kamienicy przy ul. Cyniarskiej.

Skupiliśmy się również na pozytywnych wiadomościach. Dlatego w zestawieniu nie zabrakło wiadomości o uratowaniu chłopca, który wpadł do studzienki, kręceniu filmu "Uwierz w Mikołaja" w Bielsku-Białej, rozpoczęciu budowy drogi S-1 na odcinku od węzła suchy Potok do Dankowic, a także otwarciu Parku Włókniarzy po rewitalizacji oraz nowego obiektu w Lasku Bathelta.

Podsumowanie 2022 roku na portalu bielsko.infoPodsumowanie znajdziecie poniżej. Więcej najpopularniejszych tematów z ostatniego roku możecie znaleźć tutaj.

mp / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.