![RAP POLUDNIE COVER [1920 x 1080] FINAL](https://img.bielsko.info/ib/2280e5e50f269a4cb6ffb64e72dd2880/7/2026/02/rap_poludnie_cover_1920_x_1080_final_3495.png)
Wiadomości
- 18 września 2024
- 21 września 2024
- wyświetleń: 2749
[FOTO] Beskidzkie WOPR dołączyło do akcji ratowniczej w województwie opolskim
W nocy z 16 na 17 września działania ratownicze rozpoczął WOPR. Zespoły z Bielska-Białej i Żywca, wyposażone w łodzie motorowe, quady i specjalistyczny sprzęt, udały się na teren zagrożony powodzią.
Jak poinformowało w swoich mediach społecznościowych Beskidzkie WOPR, "w nocy z 16.09. na 17.09. nasze zespoły ratownicze z Oddziału Rejonowego w Bielsku-Białej oraz Oddział Rejonowy w Żywcu, wyruszyły do prowadzenia działań przeciwpowodziowych. Zespoły mają na wyposażeniu: łódź motorową, quada i liczny podręczny sprzęt ratowniczy".
17.09 nad ranem zespoły zostały zadysponowane do działań ratowniczych w obrębie zapory Jeziora Nyskiego w województwie opolskim.
ZOBACZ TAKŻE

Potok w Parku Skarzyńskiego do modelowania

Akty wandalizmu, śmiecenie i burdy na ul. Jaworzańskiej

Zajęcza staje się ruchliwa. Bielszczanie w obawie o bezpieczeństwo

[FOTO] Podstawy ratownictwa górskiego z elementami technik linowych - szkolenie MSW ZPS

Bezpieczeństwo najmłodszych pod lupą - radny chce kontroli w żłobkach

Chcą ratować, ale mają problem z wyjazdem
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.



