Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 lipca 2017
  • 31 lipca 2017
  • wyświetleń: 10928

[WIDEO, ZDJĘCIA] 74. TdP: rowerowe miasteczko na placu Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tour de Pologne 2017" podaj

Poniedziałek 31 lipca był w naszym mieście niezwykłym dniem dla sympatyków sportu, a kolarstwa w szczególności. Ulicami Bielska-Białej przemknął bowiem kolorowy peleton 74. Tour de Pologne. W związku z wyścigiem na placu Chrobrego zorganizowano "Rowerowe miasteczko" .W "Rowerowym miasteczku" zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży. Przedszkolaki mogły sprawdzić się w konkurencjach sprawnościowych bądź sprawdzić swoją wiedzę w miasteczku ruchu drogowego. Dla starszych dzieci przewidziano mini wyścig oraz pokaz rowerowy i warsztaty pump tracka.

Od godziny 16.30 wszystkie oczy bielszczan były zwrócone na ulicę 3 Maja, gdzie przy Zamku książąt Sułkowskich była zlokalizowana brama lotnej premii. Gdy kolarze opuścili Bielsko-Białą, kibice mogli wrócić na Plac Chrobrego, na którym były kontynuowane zajęcia na torze przeszkód, miniwyścig, pokaz rowerowy i warsztaty pump tracka.

Bielskie miasteczko rowerowe podczas 74. Tour de Pologne - 31.07.2017 · fot. bielsko.info

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Tour de Pologne 2017

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tour de Pologne 2017" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.