Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 marca 2018
  • 10 marca 2018
  • wyświetleń: 7262

Bielsko-Biała na trasie 75. Tour de Pologne. Tym razem meta etapu!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tour de Pologne 2017" podaj

Bielsko-Biała po raz drugi z rzędu znajdzie się na trasie wyścigu Tour de Pologne. Tym razem w stolicy Podbeskidzia znajdzie się meta jednego z etapów największej imprezy kolarskiej w Polsce.

74. Tour de Pologne w Bielsku-Białej - 31.07.2017 · fot. bielsko.info


- Ubiegłoroczny przejazd przez Bielsko-Białą zapadł mi głęboko w pamięć. Przy okazji 75. Tour de Pologne w tym mieście będzie meta piątego etapu wyścigu - mówi dyrektor generalny naszego narodowego wyścigu Czesław Lang.

Tegoroczny wyścig rozpocznie się 4 sierpnia w Krakowie. Poza tym wiadomo, że meta czwartego etapu będzie w Szczyrku. Teraz czas ogłosić, że dzień później, 8 sierpnia peleton będzie finiszował w Bielsku-Białej.

Bielskie miasteczko rowerowe podczas 74. Tour de Pologne - 31.07.2017 · fot. bielsko.info


- Chcemy przygotować wspaniały etap. W Bielsku-Białej jest wielkie zainteresowanie. Pamiętam premię sprzed roku. Tysiące ludzi, których tam widziałem, zapamiętałem na długo. Razem z gospodarzami miasta zdecydowaliśmy więc, że warto zorganizować metę - opowiada dyrektor generalny TdP Czesław Lang.

Wicemistrz olimpijski z Moskwy nie zdradza jeszcze szczegółów całego etapu, ale… - Faktycznie za wcześnie, żeby mówić o całym etapie, ale mogę powiedzieć tyle, że planujemy przygotować ciekawy i wymagający dla kolarzy odcinek - mówi Czesław Lang.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Tour de Pologne 2017

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tour de Pologne 2017" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.