bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 maja 2018
  • wyświetleń: 6050

[WIDEO] Mamy metę etapu Tour de Pologne! Dziś podpisano umowę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tour de Pologne 2017" podaj

To już pewne! Meta V etapu 75. Tour de Pologne będzie w Bielsku-Białej. W Urzędzie Miejskim podpisano dzisiaj stosowną umowę w tej sprawie. Podpisy pod nią złożyli zastępca prezydenta Waldemar Jędrusiński oraz dyrektor generalny największego polskiego wyścigu, Czesław Lang.Tour de Pologne zagości w naszym mieście 8 sierpnia. Trasa etapu, liczącego ok. 150 km rozpocznie się przy Kopalni Soli w Wieliczce. Do Bielska-Białej kolarze powinni dotrzeć około 16.30. W ramach imprezy, w godzinach 12.30 - 15.00 odbędzie się także wyścig Mini Tour de Pologne.

tour de pologne
Trasa V etapu Tour de Pologne w Bielsku-Białej · fot. materiały organizatora


Wjazd do miasta odbędzie się od Strony Międzybrodzia Bialskiego przez Przegibek. Następnie zawodnicy przejadą w kierunku terenów ZIAD S.A., gdzie zaplanowano trzy pętle prowadzące al. Armii Krajowej, ulicami: Karbową i Kolistą oraz al. Gen. Władysława Andersa. Meta etapu będzie zlokalizowana na wysokości ZIAD S.A. Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu zamknięcia poszczególnych ulic podane zostaną w terminie późniejszym.

tour de pologne
Końcowa pętla Tour de Pologne w Bielsku-Białej · fot. materiały organizatora


Jak wynika z informacji przekazanych przez dyrektora generalnego Czesława Langa cała trasa V etapu wyścigu będzie transmitowana za pośrednictwem Telewizji Polskiej.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tour de Pologne 2017

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tour de Pologne 2017" podaj