bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 listopada 2017
  • wyświetleń: 7168

Bielsko-Biała najpiękniejszym miastem na trasie Tour de Pologne!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tour de Pologne 2017" podaj

Wczoraj w Zabrzu odbyła się uroczystość, podczas której ogłoszone zostały wyniki konkursu na "Najpiękniejsze miasto startowe, etapowe i premii 74. Tour de Pologne". Wygraliśmy rywalizację w kategorii miast premii!

tour de pologne
Bielsko-Biała najpiękniejszym miastem na trasie Tour de Pologne! · fot. Szymon Gruchalski


W kategorii "miast premii" ocenionych zostało 13 miast: Bielsko-Biała, Kraków, Zakopane, Rzeszów, Rybnik, Chorzów, Jastrzębie-Zdrój, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Wisła, Olkusz, Szaflary i Piekary Śląskie. Zwycięzcą tej kategorii zostało Bielsko-Biała. Oryginalny, wyjątkowy puchar wykonany z części rowerowych, z rąk Dyrektora Generalnego Tour de Pologne, Czesława Langa odebrał Zastępca Prezydenta Miasta, Waldemar Jędrusiński.

Najlepszym miastem startowym wybrano Tarnowskie Góry, a najlepszym miastem mety zostało Zabrze.

tour de pologne
Bielsko-Biała najpiękniejszym miastem na trasie Tour de Pologne! · fot. Szymon Gruchalski


- Tegoroczna edycja Tour de Pologne była dla naszego miasta - dzięki licznym przekazom i relacjom medialnym - znakomitą promocją. Tour de Pologne był również okazją do podjęcia działań popularyzujących kolarstwo i sporty rowerowe. Dowodem, że te działania przyniosły dobry skutek był liczny udział mieszkańców i turystów w atrakcjach przygotowanych z okazji przejazdu peletonu przez nasze miasto - poinformował Urząd Miejski w Bielsku-Białej.

Portal bielsko.info był regionalnym partnerem medialnym 74. Tour de Pologne.

74. Tour de Pologne w Bielsku-Białej - 31.07.2017
74. Tour de Pologne w Bielsku-Białej - 31.07.2017 · fot. bielsko.info

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tour de Pologne 2017

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tour de Pologne 2017" podaj