bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 czerwca 2017
  • wyświetleń: 4656

Pomóż wybrać bielską koszulkę na prestiżowy wyścig Tour de Pologne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tour de Pologne 2017" podaj

W dniach od 29 lipca do 4 sierpnia bieżącego roku odbędzie się 74. Tour de Pologne. Wyścig, który bez wątpienia jest jednym z najbardziej prestiżowych w Europie, w tym roku przejedzie również ulicami Bielska-Białej. Zawodnicy przejadą przez nasze miasto w poniedziałek 31 lipca.

tour de pologne
Pomóż wybrać bielską koszulkę na prestiżowy wyścig Tour de Pologne · fot. tourdepologne.pl / Szymon Gruchalski


Peleton, który do Bielska-Białej wjedzie od strony Pisarzowic, około godziny 16.00 powinien zameldować się na wysokości zamku książąt Sułkowskich, gdzie zlokalizowana będzie lotna premia. Na placu Chrobrego wyrośnie natomiast miasteczko rowerowe, w którym każdy miłośnik dwóch kółek znajdzie coś dla siebie: będzie pumptrack, warsztaty dla dzieci, wspólne spalanie kalorii, stoiska promocyjne i wiele, wiele innych atrakcji.

- By upamiętnić przejazd peletonu Tour de Pologne przez Bielsko-Białą, postanowiliśmy - we współpracy z bielską firmą odzieżową Mr Gugu & Miss Go i miastem Bielsko-Biała - przygotować limitowaną serię koszulek termoaktywnych, które będą nagrodami w konkursach organizowanych na placu Chrobrego w dniu wyścigu - mówi Piotr Plewiński z Lokalnej Organizacji Turystycznej "Beskidy".

Projektanci przygotowali dla trzy propozycje. LOT prosi o pomoc w wyborze tej, która podoba się najbardziej. Głosy na projekty koszulki przyjmowane są do soboty do godziny 23.59.

Loading...

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tour de Pologne 2017

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tour de Pologne 2017" podaj