Wiadomości
- 14 kwietnia 2015
- 19 kwietnia 2015
- wyświetleń: 6928
Wyprzedaż garażowa na osiedlu
Za nami:
Rada Osiedla Wojska Polskiego zaprasza na pierwszy w tym roku Pchli Targ. Wyprzedaż garażowa odbędzie się tradycyjnie w sąsiedztwie pawilonu handlowego "Wiarus".
.jpg)
- W najbliższą niedzielę zapraszam na pierwszy w tym roku "Pchli Targ" na osiedlu Wojska Polskiego. Spotykamy się tak jak w ubiegłym roku na skwerze w pobliżu pawilonu handlowego Wiarus. Mam nadzieję, ze pogoda nam dopisze - jak zwykle - mówi Elżbieta Rosińska z Rady Osiedla Wojska Polskiego.
Wyprzedaż odbędzie się w godzinach 10.00-13.00. Informacje i zapisy dla osób zainteresowanych wystawieniem swoich rzeczy pod nr telefonu 606-714 -592, e-mail: ela.rosinska@wp.pl bądź na stronie http://www.wyprzedaz-garazowa.pl.
ZOBACZ TAKŻE
Petycja przeciwko projektowi Planu Ogólnego Bielska-Białej: „Nie planujcie miasta bez mieszkańców”
Spór wokół Placu Wojska Polskiego. Petycja mieszkańców kontra władze miasta
DzisiajFestiwal „Dziewięćsił” ponownie w regionie. W Bielsku-Białej nocny spacer i górskie atrakcje
Konkursy na dyrektorów dwóch miejskich placówek w Bielsku-Białej. Nabór trwa do 15 czerwca
13 czerwca„Magia Gór” w Bielsku-Białej. Spotkanie pasjonatów gór i podróży
Pszczyna w kulinarnej elicie! Restauracja Steampunk z gwiazdką Michelin
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









