bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 marca 2015
  • wyświetleń: 2057

Bielski PiS chce zmiany prezydenta

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

W siedzibie bielskiego oddziału Prawa i Sprawiedliwości odbyła się konferencja prasowa dotycząca umowy programowej kandydata na urząd Prezydenta RP z ramienia PiS-u - Andrzeja Dudy.

konferencja pis
Konferencja prasowa Prawa i Sprawiedliwości · fot. stanislawszwed.pl


Podczas konferencji, w której wzięli udział trzej posłowie Prawa i Sprawiedliwości - Stanisław Szwed, Stanisław Pięta i Jacek Falfus oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Bielsku-Białej - Przemysław Drabek, zaprezentowano cztery filary programu kandydata PiS. W umowie znalazło się 10 zobowiązań, które w przypadku wyboru na urząd prezydenta będzie chciał zrealizować. Jedną z pierwszych inicjatyw będzie cofnięcie ustawy, która podniosła wiek emerytalny od 67 roku życia. W dokumencie znajduje się również zapis o powrocie do 8-letniej szkoły podstawowej i zwiększeniu zasiłków na dzieci.

Przypominamy, że w lutym bezpartyjny prezydent Jacek Krywult oficjalnie poparł kandydaturę Bronisława Komorowskiego. Informowaliśmy o tym w artykule "Bielskie poparcie dla Komorowskiego".

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj