bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 4 czerwca 2018
  • 5 czerwca 2018
  • wyświetleń: 21411

Stanisław Pięta zawieszony! Decyzję podjął prezes Jarosław Kaczyński

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Poseł Stanisław Pięta zawieszony w prawach członka partii i klubu Prawa i Sprawiedliwości - poinformowała dziś Beata Mazurek, rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości.

stanisław pięta
Poseł Stanisław Pięta · fot. bielsko.info


Stanisław Pięta będzie także wycofany z prac komisji śledczej ds. Amber Gold oraz komisji ds. służb specjalnych.

Decyzję o zawieszeniu posła Stanisława Pięty w prawach członka Prawa i Sprawiedliwości podjął prezes partii Jarosław Kaczyński. Sprawą posła zajmie się rzecznik dyscypliny partyjnej Karol Karski.- Nie przesądzamy o jego winie, czy też nie winie, bo to jest rzecz oczywista, natomiast wyjaśnieniem sprawy zajmą się rzecznik dyscypliny i po tym ewentualnie zapadną decyzje dotyczące dalszych losów Stanisława Pięty - powiedziała w rozmowie z Polskim Radiem rzeczniczka prasowa Prawa i Sprawiedliwości.

Co ciekawe na spotkaniu Jarosława Kaczyńskiego z bielszczanami, które odbyło się w 2015 roku, prezes PiS-u w samych superlatywach wyspowiadał się o dotychczasowej działalności Stanisława Pięty. - To ostry człowiek, ale tacy też nam są potrzebni - mówił prezes PiSu.

jarosław kaczyński
Jarosław Kaczyński w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


Decyzja władz Prawa i Sprawiedliwości ma związek z aferą obyczajową, którą ujawnił dziennik Fakt. Według gazety poseł Stanisław Pięta wdał się w romans ze swoją współpracownicą, której obiecał ślub. Więcej o sprawie pisaliśmy w artykule "Fakt: Poseł Pięta miał romans? Dziennik Fakt opisuje kulisy związku".

Konserwatywny polityk ma żonę i córkę. Stanisław Pięta w rozmowie z portalem Niezależna.pl zaprzeczył doniesieniom Faktu.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj