Wiadomości

  • 31 marca 2024
  • 3 kwietnia 2024
  • wyświetleń: 3121

Dla kogo tytuł Królowej i Króla Magurki? Rusza kolejna edycja wyjątkowego wyzwania!

Było na Klimczok, Błatnią i Czantorię. Będzie również na Magurkę Wilkowicką! W kwietniu odbędzie się kolejny challenge na ten szczyt Beskidu Małego. W tym roku jego uczestnicy wesprą dwóch chłopców, którzy chorują na dystrofię mięśniową. Portal bielsko.info objął wydarzenie swoim patronatem.

Bielsko,BielskoBiała,Góry,Beskidy,BeskidMały,MagurkaWilkowicka,MagurkaChallenge,ZachódSłońca,
Dla kogo tytuł Królowej i Króla Magurki? Rusza kolejna edycja wyjątkowego wyzwania! · fot. bielsko.info


W tym roku można zdobyć tytuły Magurkowego Harpagana, Królowej lub Króla Magurki, a także po prostu medal. Co zrobić, aby to osiągnąć? Należy wejść na Magurkę Wilkowicką odpowiednią ilość razy, wpisywać się, zrobić zdjęcie i je wysłać, udostępnić przebieg trasy (może być link do treningu, screen lub gpx) w dyskusji, uzupełnić tabelkę ALE wpisując przewyższenie z danego dnia.

- Udział w wyzwaniu jest całkowicie na własną odpowiedzialność. Należy pamiętać o zdrowym rozsądku i nie narażać siebie, a tym bardziej innych (małych dzieci czy ratowników GOPR). Szanujemy także przyrodę i innych turystów (pamiętając także o przywitaniu w górach). Udział w wyzwaniu jest bezpłatny - możemy przeczytać w regulaminie.

Szczegółowy regulamin można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku. Relacje będą umieszczane na facebookowym profilu wyzwania.

W tym roku uczestnicy Magurka Challenge wesprą dwóch chłopcówW czasie Magurka Challenge 2024 jego uczestnicy wesprą dwóch chłopców chorujących na dystrofię mięśniową. Jednym z nich jest Maciek, który w tym roku skończył 18 lat.

- Dlatego z tej okazji chcemy... zrobić mu prezent. Zachęcamy do wsparcia poprzez specjalną zbiórkę na portalu siepomaga.pl. Osiemnastkę ma się raz w życiu! Zebrane środki zasilą konto Maćka w Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" - informują organizatorzy Magurka Challenge.

mp / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.