Reklama

Wiadomości

  • 10 października 2023
  • wyświetleń: 1771

Radny pyta o koszty Dni Bielska-Białej. Ratusz unika jednoznacznej odpowiedzi

Boney M., Agnieszka Chylińska, koncert piosenek Kory Jackowskiej to jedne z wielu tegorocznych atrakcji Dni Bielska-Białej, które odbyły się na początku września. Jeden z radnych zapytał władze miasta o koszty tej imprezy, jednak nie otrzymał jednoznacznej odpowiedzi.

Dni Bielska-Białej - koncert Agnieszki Chylińskiej - 2.09.2023
Dni Bielska-Białej - koncert Agnieszki Chylińskiej - 2.09.2023 · fot. Fabian Żakowiecki / bielsko.info


- Proszę podać kwotę łączną zorganizowania obchodów wraz z wszelkimi imprezami towarzyszącymi oraz w rozbiciu na wydarzenia cząstkowe, których organizacja przekraczała jednostkowo kwotę 10 000 zł - pisał radny Konrad Łoś w piśmie skierowanym do prezydenta Klimaszewskiego.

W odpowiedzi wiceprezydent Piotra Kucia podkreśla, że impreza spotkała się z pozytywnym odbiorem mieszkańców. Wspomina, że w organizację zostały włączone wszystkie instytucje kultury działające na terenie Miasta i to one poniosły koszty.

- Na organizację Dni Bielska-Białej przeznaczone zostały zarówno środki własne instytucji, jak i fundusze pozyskane ze źródeł zewnętrznych, w tym pozyskane od darczyńców i sponsorów, którzy w zawieranych umowach często zastrzegli poufność danych dotyczących ich tożsamości i wysokości przekazanych darowizn - twierdzi Kucia.

kr / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.