Wiadomości

  • 10 maja 2024
  • wyświetleń: 1806

Pobili siedzącego na przystanku mężczyznę. Wpadli przez monitoring

W środę (8 maja) około 22:00 do mężczyzny siedzącego na przystanku przy ul. Józefa Piłsudskiego podeszli dwaj napastnicy i zadali mu kilka ciosów w głowę. Gdy ofiara zaczęła uciekać, agresorzy ją dogonili i skopali. Przestępców udało się jednak namierzyć przez system miejskiego monitoringu.

Malował sprayem elewację budynku przy ul. Schodowej. Wandalem okazał się 11-latek
Pobili siedzącego na przystanku mężczyznę. Wpadli przez monitoring · fot. Straż miejska w Bielsku-Białej


Informację o zajściu przekazano strażnikom patrolującym miasto. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ujęli sprawców pobicia, a poszkodowanemu udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali zespół ratownictwa medycznego.

Napastnicy zostali przekazani Policji, która prowadzi dochodzenie w tej sprawie. Bielscy strażnicy miejscy przypominają, że dzięki systemowi kamer można szybko reagować na zdarzenia, często jeszcze przed tym jak ktoś je zgłosi telefonicznie. Nagrania znacznie ułatwiają także ustalenie świadków lub sprawców zdarzeń kryminalnych.

kr / bielsko.info

źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.