bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 20 grudnia 2012
  • 21 grudnia 2012
  • wyświetleń: 5418

Poseł PiS ogłosił bojkot Paulanera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Stanisław Pięta na swoim oficjalnym profilu na Facebooku ogłosił bojkot niemieckiego piwa Paulaner. Bielski poseł Prawa i Sprawiedliwości argumentuje swoją decyzję tym, że piwo jest reklamowane przez Gazetę Wyborczą.

Paulaner


Publikujemy oryginalną treść apelu posła Stanisława Pięty:

„Ogłaszam przedświąteczny bojkot piwa Paulaner. Nie mam nic do piwa, ale menadżerowie firmy sprzedającej Paulanera w Polsce postanowili umieścić reklamę piwa w Wyborczej. To oznacza BOJKOT produktu. Kto daje zarobić Michnikowi i spółce sam niech pije swoje piwo.

Oto mój wpis ze strony fejsbukowej Paulanera: Czasami bywam w Warszawie, przy Placu Trzech Krzyży jest taka mała knajpka Adler, tam chodzimy coś zjeść, zamawiamy Wasze piwo i rozmawiamy o polityce. Teraz już tak nie będzie, dalej będziemy tam przychodzić, ale Paulanera już nie tkniemy.

Reklamujecie się w Wyborczej? Jak wam nie wstyd?! Reklamujecie się w gazecie, która popiera zabijanie nienarodzonych dzieci, homomałżeństwa i esbecką agenturę. Nie pijemy już Waszego piwa. BOJKOT!!! Zaraz ogłoszę to na swoim profilu. Wesołych Świąt z Michnikiem!”

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj