bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2021
  • wyświetleń: 2957

MDK pomoże spełniać marzenia. Ruszyły zapisy na zajęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj

23 sierpnia w placówkach Miejskiego Domu Kultury ruszyły zapisy na zajęcia w nowym roku kulturalnym 2021/2022.

Reklama

mdk


- U nas każdy może realizować się i spełniać marzenia, tak aby choć przez chwilę, albo na długie lata, poczuć się jak artysta-malarz, ceramik, tancerka, śpiewak, pianistka, aktor, baletnica, modelarz, szachista, majsterkowicz, projektant, gitarzysta, perkusistka, mały inżynier - zachęca dyrektor MDK Zbigniew Hendzel - a to tylko niektóre punkty z morza propozycji. Instruktorzy Miejskiego Domu Kultury z dobrymi rezultatami pracują z dziećmi a u dorosłych wyzwalają dziecięcą radość.

W celu ułatwienia optymalnego wyboru wszelkie informacje, np. o specyfice danej dziedziny twórczej, możliwościach rozwijania pasji i zainteresowań, zdobywania umiejętności i charakterystyce konkretnej grupy zainteresowani mogą znaleźć w Internecie na stronie http://www.mdk.bielsko.pl i w profilach społecznościowych poszczególnych placówek (Najlepiej zacząć od głównego fan page’a na Facebooku: MDK Bielsko-Biała) oraz w udostępnianych w domach kultury funkcjonalnych, bardzo przejrzystych folderach ofertowych.

Informatory w przystępny sposób przybliżają charakter miejsca, w którym odbywają się zajęcia, stanowiąc przekrojową prezentację propozycji kulturalnych. 4 września będą dostępne w Parku Słowackiego dla uczestników Festynu Rodzinnego „MDK jest super!”. Podczas wielogodzinnej imprezy dzieci i dorośli przetestują w praktyce propozycje przygotowane przez animatorów z domów kultury. Kto zechce, będzie mógł od razu zapisać się na wybrane przez siebie zajęcia.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj