Wiadomości

  • 25 kwietnia 2022
  • 3 maja 2022
  • wyświetleń: 3721

"Wokół Gitary - Zagrajmy Razem" - piknik gitarowy w DK w Kamienicy

Za nami:

Już we wtorek, 3 maja w Domu Kultury w Kamienicy wyjątkowe wydarzenie - "Wokół Gitary - Zagrajmy Razem", czyli piknik gitarowy. Wystąpią znani polscy gitarzyści kojarzeni z takimi zespołami jak Dżem, Budka Suflera, Perfect, połączony ze wspólnym muzykowaniem przybyłych gitarzystów, a także warsztatami tematycznymi związanymi z gitarą. Portal bielsko.info objął wydarzenie swoim patronatem medialnym.

"Wokół Gitary - Zagrajmy Razem" - piknik gitarowy w DK w Kamienicy
"Wokół Gitary - Zagrajmy Razem" - piknik gitarowy w DK w Kamienicy · fot. Facebook / Super Trio


Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00. W ramach imprezy przewidziano koncert zespołu Tres Notas (Małgosia Stachura, Janek Stachura, Grzrgorz Górniak) - wspólne muzykowanie z zespołem KamtooDK (instruktorzy i absolwenci DK w Kamienicy) - zagramy Hey Joe i Sweet Child o Mine - poziom umiejętności gry na gitarze bez większego znaczenia - każdy może się przyłączyć.

Ponadto przewidziano warsztaty dla dzieci - budowa gitary z tektury, malowanie, kolorowanie itp, a także warsztaty polegające na prezentacji i omówieniu różnego rodzaju gitar, poradach dotyczących zakupu i pielęgnacji instrumentu oraz zabawie w przeciąganie struny - przewidziane nagrody (gadżety gitarowe). Będzie dostępna także gastronomia - grill, lody, napoje, popcorn.

W ramach wydarzeniach odbędzie się także koncert zespołu Super Trio. - Tych Panów nie trzeba nikomu przedstawiać: Jerzy Styczyński (Dżem), Marek Raduli (Laboratorium, ex. Budka Suflera), Jacek Krzaklewski (Perfect), Witek Łukaszewski (Morrison Tres). To legendy polskiej muzyki rockowej, mistrzowie swoich instrumentów, wielokrotni zwycięzcy gitarowych plebiscytów na najlepszego gitarzystę w Polsce, a ponadto - niezwykle barwne osobowości sceniczne - mówią organizatorzy.

Ich koncert to połączenie energetycznego rocka z nastrojowością ballady do muzyki i tekstów autora ostatniej, Złotej Płyty Maryli Rodowicz („Ach, świecie...” 2018) - Witka Łukaszewskiego. Wszystko okraszone znakomitymi solami gitarowymi, partiami wokalnymi i scenicznym humorem!

  • Grupa SUPER TRIO wystąpi w składzie:
  • Jerzy Styczyński - gitara elektryczna
  • Marek Raduli - gitara elektryczna
  • Jacek Krzaklewski - gitara elektryczna
  • Witek Łukaszewski - wokal, gitara elektryczna, gitara basowa
  • Mariusz „Bobek” Bobkowski - perkusja


Zapraszamy do śledzenia strony internetowej i profilu fb DK w Kamienicy - będziemy, na bieżąco, zamieszczali informacje o imprezie, filmy promujące wydarzenie itp.

"Wokół Gitary - Zagrajmy Razem" - piknik gitarowy w DK w Kamienicy
"Wokół Gitary - Zagrajmy Razem" - piknik gitarowy w DK w Kamienicy · fot. DK w Kamienicy

mp / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj