Rozrywka

  • 15 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 1259

"Wiosenna fotka z Bielska-Białej" - konkurs fotograficzny w MIKRZE

Mikra, czyli Dom Kultury w Mikuszowicach Krakowskich serdecznie zaprasza do udziału w II edycji konkursu fotograficznego "Wiosenna fotka z Bielska-Białej".

mikra


Zachęcamy do wiosennych spacerów z aparatem fotograficznym lub telefonem komórkowym w ręce. Konkurs jest pretekstem do poszukiwania pierwszych symptomów budzącej się do życia przyrody w mieście.

Celem konkursu jest zaprezentowanie miasta Bielska-Białej w wiosennej odsłonie. Konkurs adresowany jest do wszystkich fotografów amatorów bez ograniczeń wiekowych.

Fotografie wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia można przesyłać do 19 kwietnia br. na adres mikuszowicekrak@mdk.bielsko.pl
Ogłoszenie wyników odbędzie się 27 kwietnia 2022 r. o godz. 17.00 w Domu Kultury w Mikuszowicach Krakowskich, przy ul. Żywieckiej 302.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne na http://www.mdk.bielsko.pl/dkmikuszowicekrak/wydarzenie/wiosenna-fotka-z-bielska-bialej

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj