bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 lipca 2021
  • 27 lipca 2021
  • wyświetleń: 1828

Podczas spotkania informacyjnego szerzej omówią innowacje społeczne

Za nami:

Na spotkanie informacyjne w ramach projektu "Śląska przestrzeń innowacji w subregionie południowym województwa śląskiego" zapraszają Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, Fundacja Fundusz Współpracy oraz Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki.

Reklama

Podczas spotkania informacyjnego szerzej omówią innowacje społeczne
Podczas spotkania informacyjnego szerzej omówią innowacje społeczne · fot. UM Bielsko-Biała


W programie spotkania zaplanowano kilka punktów. O realizacji i finansowaniu innowacji społecznych we współpracy z Inkubatorem Innowacji Społecznych na Śląsku będzie mówił Piotr Dominiak z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku, natomiast o doświadczeniach z realizacji innowacji społecznej w obszarze współpracy sektora edukacji i nauki z biznesem Agnieszka Zielińska z Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Tematem innowacji społecznych w praktyce: niepozorne zmiany - wielkie efekty zajmie uczestników Ewa Błędowska z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim. O tym czym są obszary innowacji, czyli białe i zielone miejsca pracy, niski poziom zatrudnienia, depopulacja, rewitalizacja i ubóstwo energetyczne opowie Janusz Piechoczek z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS w Rybniku. Na zakończenie odbędą się indywidualne konsultacje z przedstawicielami Inkubatora Innowacji Społecznych.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 27 lipca w godzinach od 10.00 do 13.00 w Bielskim Stowarzyszeniu Artystycznym Teatr Grodzki przy ul. Stefanii Sempołowskiej 13 w Bielsku-Białej, III piętro, sala 306.
Organizatorzy zapraszają na nie przedstawicieli instytucji publicznych, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów zainteresowanych udziałem w procesie rozwijania i tworzenia innowacji społecznych. Liczba miejsc na spotkaniu jest ograniczona. Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się na stronie wydarzenia w portalu Evenea: app.evenea.pl/event/przestrzeninnowacji/. Więcej informacji o projekcie pod adresem internetowym www.slaska.przestrzeninnowacji.pl.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.