bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 marca 2021
  • wyświetleń: 1963

Śniadanie dla Samotnych w Bielsku-Białej dostarczy pod drzwi Fundacja

Fundacja Wolne Miejsce zaprasza każdą osobę, która z powodu sytuacji życiowej, materialnej, rodzinnej, nie może pozwolić sobie na spędzenie Wielkanocy w gronie najbliższych. Nie będzie spotkania przy zastawionych stołach, za to wolontariusze odwiedzą każdą zgłoszoną osobę, dostarczając Wielkanocne Śniadanie bezpośrednio do domu.

Śniadanie wielkanocne dla samotnych
Śniadanie wielkanocne dla samotnych - zaprasza Fundacja Wolne Miejsce · fot. Fundacja Wolne Miejsce Bielsko-Biała / Facebook


Jak informują organizatorzy tegorocznego Śniadania Wielkanocnego dla Samotnych, wydarzenie odbędzie się w zmienionej formie. Będzie to Mobilna Wielkanoc 2021. Z powodu pandemii COVID-19 nie ma możliwości ugoszczenia potrzebujących przy zastawionych stołach, jednak dzięki organizacji Mobilnej Wielkanocy, nikt nie powinien być samotny w tym dniu. Wolontariusze odwiedzą każdą zgłoszoną osobę, dostarczając wielkanocne śniadanie bezpośrednio do domu.

Organizatorzy mają nadzieję, że pomimo obowiązujących obostrzeń, wszyscy poczujemy prawdziwe Święta Wielkanocne, a samotność zostanie wypełniona dobrym słowem i życzeniami.

Fundacja Wolne Miejsce prosi każdą osobę, która z powodu sytuacji życiowej, materialnej, rodzinnej, nie może pozwolić sobie na spędzenie Wielkanocy w gronie najbliższych, o zgłoszenia na paczki ze śniadaniem wielkanocnym. Można ich dokonywać do 31 marca pod telefonem 517-989-813. Akcja dostarczania potraw odbędzie się 4 kwietnia 2021.

Szczegóły dotyczące akcji na profilu Facebook oraz stronie Fundacji Wolne Miejsce: www.facebook.com/WolneMiejsceBielskoBiala/
wolnemiejsce.pl/

Śniadanie wielkanocne dla samotnych

ar / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.