bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 24 lutego 2021
  • wyświetleń: 959

Można skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej

Miasto Bielsko-Biała, wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców, oddaje do ich dyspozycji bezpłatnie dyżurujących prawników i doradców obywatelskich, którzy w profesjonalny sposób wskażą sposoby rozwiązania problemu prawnego na etapie przedsądowym.

Można skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej
Można skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej · fot. UM Bielsko-Biała


Masz problemy prawne, rodzinne lub inne kłopoty życiowe? Skorzystaj z nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej.

W celu uzyskania nieodpłatnej pomocy prawnej bądź nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, należy zarejestrować się pod numerem telefonu 33 4971572, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

W związku z przeciwdziałaniem zagrożeniom związanym z koronawirusem, do odwołania zostaje zawieszona nieodpłatna pomoc prawna udzielana osobiście - porady prawne udzielane są telefoniczne. W umówionym terminie, z zastrzeżonego numeru telefonu do osoby zainteresowanej poradą zadzwoni adwokat, radca prawny lub doradca obywatelski.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.