bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 listopada 2020
  • wyświetleń: 2007

Bielszczanin, pan Tadeusz Krzak, obchodził setne urodziny

W Domu Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej 23 listopada świętowano 100. rocznicę urodzin mieszkańca tej placówki - Tadeusza Krzaka. Ze względu na stan epidemiczny uroczystość odbyła się jedynie w gronie współmieszkańców i pracowników Domu Opieki Samarytanin.

Bielszczanin, pan Tadeusz Krzak, obchodził setne urodziny
Bielszczanin, pan Tadeusz Krzak, obchodził setne urodziny · fot. UM Bielsko-Biała


- Internetowo odwiedził nasze zgromadzenie przewodniczący Rady Miejskiej Bielska-Białej Janusz Okrzesik, składając jubilatowi życzenia. Jubilat otrzymał również prezent i kwiaty od bielskiego samorządu - informuje dyrektor Domu Opieki Samarytanin w Bielsku-Białej Zygmunt Jaksz. - Pan Tadeusz Krzak był zadowolony i czuł się dobrze. Uczestnicy uroczystości śpiewali na melodię piosenki Sto lat - Wieczność, wieczność niech żyje, żyje nam. Jubilat był radosny i wykazywał się dobrą kondycją. Samodzielnie porusza się na wózku. Trzeba dodać, że nie miał infekcji koronowirusowej, mimo że spotykał się z osobami zakażonymi. Uroczystość zakończyło zjedzenie urodzinowego tortu - dodał dyrektor.

mp / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.