bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 22 października 2019
  • wyświetleń: 2603

II etap promocji first deal w Grecosie - ofert dopasowane do klienta!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Firma Twoje Centrum Podróży" podaj

Artykuł sponsorowany:

Trwa II etap promocji first minute, czyli przedsprzedaży ofert na sezon 2020, która w Grecosie nosi nazwę F!RST DEAL! W czasie jej trwania, klienci zyskują szereg korzyści, począwszy od zaliczki, która stanowi tylko 5% pełnej kwoty, przez pobyt w hotelu dla pierwszego dziecka GRATIS, rabaty wynoszące do 40% od całej rezerwacji, po dodatkowy rabat 2% dla stałych klientów.

Twoje Centrum Podróży


Ponadto, w F!RST DEAL! można dokupić w promocyjnych cenach:
  • pakiet „Elastyczna rezerwacja” za 39 zł, obejmujący gwarancję trzykrotnej zmiany rezerwacji bez opłaty manipulacyjnej, do 45 dni przed wylotem oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa w imprezie. Poza pakietem każdy klient korzystający z promocji F!RST DEAL zyskuje możliwość jednorazowej, bez kosztowej zmiany rezerwacji. Wszystko po to, aby zmienić plany, jeśli trudno je precyzyjnie określić w momencie zakupu.
  • pakiet gwarancji: najniższej ceny za 20 zł/os. (dotyczy także ofert w okresie Last Minute
  • i Last Second!) oraz niezmiennej ceny - za 15 zł/os.


Aby ułatwić wybór, oferta w GRECOSIE dedykowana jest klientom, którzy lubią spędzać wakacje na różne sposoby: WE DWOJE, DLA RODZIN, DLA ODKRYWCÓW. Każda z tych grup może łatwo znaleźć na stronie organizatora obiekt zgodny ze swoimi preferencjami.

Twoje Centrum Podróży


Hotele DLA RODZIN wyróżnia bogata infrastruktura dla dzieci, a także kluby animacyjne, które uprzyjemnią czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W obiektach z tej grupy znajdą się baseny z brodzikami, zjeżdżalnie, place zabaw, a w wybranych również aquaparki. Do Klubu Delfinki, który gwarantuje wspaniałą zabawę dla najmłodszych oraz zajęcia w wodzie z instruktorami pływania, zapraszają wykwalifikowani polscy animatorzy. Oprócz oferty dla najmłodszych nie brakuje także propozycji dla nastolatków i dorosłych: w wybranych hotelach KLUB OPA! Grecos zapewnia animacje dla całej rodziny.

Szczególnie polecane hotele DLA RODZIN:
Kreta - Hotel Gouves Waterpark Holiday Resort ****
Zakynthos - Hotel Caretta Paradise ****
Kos - Hotel Kipriotis Village Resort****

Propozycje hoteli WE DWOJE uszczęśliwią każdą parę - tę marzącą o odrobinie romantyzmu, nastrojowych widokach i spacerach w blasku księżyca po pięknej plaży, jak i tę, która woli bliskość miasta, dobrą zabawę i nocne życie. To jednak nie wszystko! Grecos przygotował również wybór hoteli TYLKO DLA DOROSŁYCH - ich przeznaczenie dla gości powyżej 16. roku życia pozwala odpocząć w spokoju i bez hałasu, skupiając się tylko na sobie i doskonałym wypoczynku.

Szczególnie polecane hotele WE DWOJE:
Kreta Wschodnia - Hotel Ammos Beach Resort*****
Korfu - Hotel Brilliant Resort****+
Rodos - Hotel Mitsis Summer Palece Beach*****

Na ceniących wypoczynek z dala od wielkich resortów czeka oferta hoteli ESCAPE. To prowadzone często przez greckie rodziny kameralne hotele, aparthotele oraz prywatne wille z basenem. Obiekty położone w miejscach nieoczywistych i nieobleganych przez turystów sprawią, że można odkrywać prawdziwe życie Greków i poczuć, co znaczy siga-siga. Dla pragnących odkryć jeszcze więcej Grecji - Grecos poleca ofertę „Auto do kompletu”, dzięki której można wypożyczyć samochód przed wyjazdem na cały pobyt oraz na preferencyjnych warunkach.

Szczególnie polecane hotele ESCAPE:
Kefalonia - Hotel Remetzo ****
Lefkada - Aspasia

Firma Twoje Centrum Podróży

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Firma Twoje Centrum Podróży" podaj


TWOJE CENTRUM PODRÓŻY

43-300 Bielsko-Biała
ul. LESZCZYŃSKA 20

tel. 334840840
kom. 888997555