bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 czerwca 2019
  • wyświetleń: 4047

Kefalonia - grecka wyspa, której nie można się oprzeć!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Firma Twoje Centrum Podróży" podaj

Artykuł sponsorowany:

Co widzisz, gdy myślisz: idealne wakacje? Ciepłe, krystalicznie czyste morze, plażę, niesamowite cuda natury, które odkrywasz przemierzając malownicze drogi z ukochaną osobą? A może kolorowe drinki, ulubioną książkę, leżak, basen i dzieci bawiące się beztrosko z rówieśnikami pod opieką animatorów? To i wiele więcej znajdziesz na rajskiej wyspie Kefalonii i w hotelu Ionian Sea & Aquapark 4*! A to wszystko z cenionym specjalistą od Wielkich Greckich Wakacji - Grecosem.

Hotel Ionian Sea & Aquapark 4* w Kefalonii


Kefalonia przyciąga niezwykłymi krajobrazami, jakich nie znajdziesz nigdzie indziej. Bujna zieleń porastająca zbocza gór, hipnotyzujące morze o niezliczonych kolorach wody, imponujące klify i jedyne w swoim rodzaju ukryte w jaskini jezioro, na którym można podziwiać niezwykły taniec promieni słońca, wdzierających się do wnętrza. A na miłośników zwierząt czeka spotkanie z żyjącymi u wybrzeży wyspy żółwiami Caretta caretta!

Dzieci będą się również świetnie bawić w hotelu Ionian Sea & Aquapark 4*, jedynym obiekcie na wyspie z aquaparkiem. Bliska odległość od piaszczystej plaży to kolejny jego atut. Z pewnością docenisz także wyśmienitą kuchnię, rodzinną atmosferę i przestronny ogród otaczający hotel. W sezonie Grecos zapewnia tu także polskie animacje - Klub Delfinki dla dzieci i Klub Opa! dla starszych gości. A dla odkrywców możliwość wypożyczenia samochodu na preferencyjnych warunkach na cały pobyt jeszcze przed wyjazdem w usłudze Auto do kompletu.

Na Kefalonię z Grecosem polecisz z aż 5 polskich miast: Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia i Katowic.

Zobacz film z hotelu:


Zobacz film o Kefalonii:


Sprawdź szczegóły oferty: TUTAJTwoje Centrum Podróży

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Twoje Centrum Podróży" podaj


TWOJE CENTRUM PODRÓŻY

43-300 Bielsko-Biała
ul. LESZCZYŃSKA 20

tel. 334840840
kom. 888997555