bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 września 2019
  • wyświetleń: 6105

Grecja 2020 - dlaczego warto zarezerwować już teraz?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Firma Twoje Centrum Podróży" podaj

Artykuł sponsorowany:

Wczesna rezerwacja, przedsprzedaż, first minute… Te nazwy oznaczają jedno - start sprzedaży oferty wakacyjnej na nadchodzący sezon, zaczynającej się jeszcze w trakcie lub tuż po zakończeniu obecnego sezonu. W Grecosie ta promocja nazywa się F!RST DEAL! Chociaż planowanie wakacji z dużym wyprzedzeniem to coraz popularniejszy trend, wiele osób wciąż uważa, że lepiej poczekać na oferty last minute. Nie zawsze jednak jest to najlepsze rozwiązanie.

Twoje Centrum Podróży


Dlaczego oferty last minute mogą być coraz bardziej ryzykowne, a ceny mniej konkurencyjne? W przypadku Grecji, która od kilku lat znajduje się w czołówce wakacyjnych wyborów Polaków, wiąże się to z jej rosnącą popularnością. Grecja przyciąga jak magnes i trudno się temu dziwić. Niestety, z powodu jej popularności, w szczycie sezonu można mieć problem ze znalezieniem odpowiedniej oferty. Największą różnicę w popycie i podaży zauważą rodziny z dziećmi, bowiem liczba oferowanych przez hotele pokoi rodzinnych nie zaspokaja zapotrzebowania rynku. Jeśli w pierwszych tygodniach od rozpoczęcia sprzedaży większość z nich się rozejdzie, to pozostałe oferty rodzinne będą niemal na wagę złota.

W branży turystycznej nie jest tajemnicą, że promocje first minute są niezwykle korzystne. Niskie ceny ofert w F!RST DEAL! warunkują prawa, jakimi rządzi się rynek. Hotele i przeloty zarezerwowane z wyprzedzeniem objęte są atrakcyjnymi rabatami.

W promocji F!RST DEAL! w Grecosie klient otrzymuje szereg korzyści. Począwszy od zaliczki, która stanowi tylko 5% pełnej kwoty! To oznacza, że rodzinne wakacje można zarezerwować nawet za 300 zł! Poza tym, korzystając z promocji we wczesnej rezerwacji, klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Kupując wakacje w ofercie F!RST DEAL! w Grecosie, pobyt w hotelu dla pierwszego dziecka jest GRATIS, rabaty wynoszą do 40% od całej rezerwacji, a osoby powracające do Grecji po raz trzeci otrzymają 2% dodatkowego rabatu dla stałych klientów.

Twoje Centrum Podróży


Dodatkowo, w F!RST DEAL! można dokupić w promocyjnej cenie 39 zł pakiet „Elastyczna rezerwacja”, obejmujący gwarancję trzykrotnej zmiany rezerwacji bez opłaty manipulacyjnej, do 45 dni przed wylotem oraz ubezpieczenie od kosztów rezygnacji i przerwania uczestnictwa w imprezie. Poza pakietem każdy klient korzystający z promocji F!RST DEAL zyskuje możliwość jednorazowej, bezkosztowej zmiany rezerwacji. Wszystko po to, aby zmienić plany, jeśli trudno je precyzyjnie określić w momencie zakupu.

Do tego Grecos oferuje klientom pakiet gwarancji: najniższej ceny za 15 zł/os. (dotyczy także ofert w okresie Last Minute i Last Second!), najniższej ceny na rynku - gratis, a także niezmiennej ceny - za 10 zł/os.
Jeśli do wyjazdu pozostaje jeszcze kilka miesięcy, to sytuacja na rynkach walutowych lub paliwowych może się znacznie zmienić. Skutkiem takiego stanu rzeczy może być wzrost ceny wycieczki. Gwarancja niezmiennej ceny chroni przed taką ewentualnością, a organizator bierze na siebie ryzyko podniesienia cen.

Jeśli więc mamy możliwość zaplanowania urlopu z odpowiednio dużym wyprzedzeniem, nie warto czekać na ostatnią chwilę!

TWOJE CENTRUM PODRÓŻY

43-300 Bielsko-Biała
ul. LESZCZYŃSKA 20

tel. 334840840
kom. 888997555