bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 maja 2019
  • wyświetleń: 3938

Rodzinne wakacje na Zakynthos, o jakich marzyłeś! Sprawdź koniecznie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Firma Twoje Centrum Podróży" podaj

Artykuł sponsorowany:

Twoje Centrum Podróży mieszczące się w Bielsku-Białej przy ulicy Leszczyńskiej 20 posiada w swojej ofercie wiele ciekawych kierunków, a jednym z nich jest malownicza Grecka wyspa Zakynthos!Lazurowe morze, plaża, basen, wodne atrakcje i niezwykłe okoliczności przyrody jednej z najpiękniejszych greckich wysp. Brzmi jak przepis na idealne wakacje? To rzeczywistość hotelu Caretta Paradise 4*+ na Zakynthos, oferowanego przez organizatora Wielkich Greckich Wakacji - Grecosa.

Marzysz o zobaczeniu słynnej Plaży Wraku i Błękitnych Grot podczas relaksującego rejsu po wodach Morza Jońskiego? A następnie relaksie przy basenie w hotelu, w którym nie sposób się nudzić? Polskie animacje gwarantuje Klub Opa!, a atrakcje dla najmłodszych Klub Delfinki - wszystko prowadzone przez animatorów Grecosa.

Hotel Caretta Paradise 4*+ zlokalizowany jest w miejscowości Tragaki w pobliżu piaszczystej plaży. Prawdziwym hitem jest park wodny zlokalizowany na terenie obiektu. Liczne zjeżdżalnie sprostają oczekiwaniom nie tylko dzieci, ale również młodzieży i dorosłych. Maluchy natomiast pokochają mini-park wodny przeznaczony dla najmłodszych. Hotel Caretta Paradise 4*+ to idealne miejsce na rodzinne wakacje w modelu all inclusive!

Na Zakynthos z Grecosem polecisz z aż 5 polskich miast: Warszawy, Poznania, Gdańska, Wrocławia i Katowic.

Sprawdź szczegóły oferty:

TUTAJ
Hotel Caretta Paradise 4*+


Twoje Centrum Podróży

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Twoje Centrum Podróży" podaj


TWOJE CENTRUM PODRÓŻY

43-300 Bielsko-Biała
ul. LESZCZYŃSKA 20

tel. 334840840
kom. 888997555