bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2018
  • 26 kwietnia 2018
  • wyświetleń: 7510

Kolejna kontrowersyjna wypowiedź posła Stanisława Pięty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

W Sejmie trwa protest rodziców osób niepełnosprawnych, którzy domagają się podwyższenia świadczeń dla ich dzieci. Protestujący ciągle nie doszli do porozumienia z rządem. Stanisław Pięta na Twitterze podzielił się swoimi przemyśleniami. Poseł z Bielska-Białej uważa, że Straż Marszałkowska powinna wynieść protestujących z gmachu parlamentu.Stanisław Pięta skomentował na Twitterze wpis dziennikarza Stanisława Janeckiego, który zaobserwował "kompletną bezradność kolejnych ministrów i innych VIP-ów w konfrontacji z panią Iwoną Hartwich". Pani Iwona to jedna z matek okupujących Sejm.

- Rząd pracuje nad zwiększeniem stosownych świadczeń. Żądania dymisji ministrów jasno wskazują na polityczny charakter akcji. Dalsze tolerowanie łamania prawa jest błędem. Z zachowaniem ostrożności Straż Marszałkowska powinna wynieść protestujących i przekazać policji - uważa Stanisław Pięta.

Słowa parlamentarzysty z Bielska-Białej znów wywołały burzę w mediach społecznościowych.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj