Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 listopada 2017
  • wyświetleń: 3747

Zostań Agentem Nieruchomości RE/MAX

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "REMAX Bielsko-Biała" podaj

Artykuł sponsorowany:

Lubisz kontakty z ludźmi? Jesteś dobry w sprzedaży? Jesteś ambitny, przedsiębiorczy i zainteresowany prowadzeniem własnej firmy? Marzysz o niezależności? Chcesz, by praca była jednocześnie Twoją pasją? Możesz zostać agentem nieruchomości!

Remax


Jeśli dodatkowo chcesz zatrzymywać do 80% wypracowanego przez siebie wynagrodzenia, szukasz przyjemnej atmosfery i środowiska, w którym agenci wzajemnie ze sobą współpracują, to mamy dla Ciebie jeszcze lepszą propozycję - zostań agentem nieruchomości w międzynarodowej sieci RE/MAX.

Praca agenta nieruchomości to przede wszystkim praca z ludźmi. Kluczem do sukcesu w tej branży jest budowanie pozytywnego wizerunku, profesjonalizm, znajomość branży i jej specyfiki, umiejętność wykorzystywania różnorakich technik marketingowych, a także świadczenie wysokiej jakości usług. Jak w każdej dziedzinie, trzeba sprostać wzrastającym oczekiwaniom klientów, mieć dostęp do nowoczesnej technologii, a także na bieżąco poszerzać swoją wiedzę i umiejętności.

W RE/MAX agenci nieruchomości to osoby prowadzące własny biznes. Budują oni swoją wiarygodność i relacje z klientami, zajmują się marketingiem i sprzedażą. Korzystają z wielu narzędzi i form wsparcia w celu podnoszenia własnych kwalifikacji, umiejętności i wyników - są najważniejszym ogniwem całej sieci.

Remax


Kilkustopniowe szkolenia przygotowane i prowadzone przez Akademię RE/MAX, kierowane do nowych osób w sieci, dają w krótkim czasie wymaganą wiedzę i kształcą umiejętności, dzięki którym w stosunkowo krótkim czasie nawet osoby, które nie pracowały wcześniej w branży będą mogły efektywnie i skutecznie działać na rynku.

Firma RE/MAX kojarzona jest na całym świecie z profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, bardzo wysoką produktywnością i skutecznością działania agentów, a co za tym idzie największą liczbą przeprowadzonych transakcji. Co 30 sekund, na świecie, agent RE/MAX pomaga zadowolonemu klientowi znaleźć jego wymarzone lokum. Od kilkunastu lat, rok w rok, RE/MAX zajmuje 1. miejsce w globalnym rankingu firm w branży nieruchomości, a obecnie plasuje się na 8. miejscu wśród wszystkich systemów franczyzowych na świecie.

Najwyższe standardy pracy doceniane są przez klientów zarówno prywatnych, jak i biznesowych. Polska nie jest tu wyjątkiem. Klienci, nie chcąc zdawać się na przypadkowość w dziedzinie jakości usług świadczonych przez nieznane biura nieruchomości, coraz częściej wybierają znaną i rozpoznawalną markę. Energia, pasja i zaangażowanie w proces sprzedaży to wspólny mianownik, który łączy agentów RE/MAX na wszystkich kontynentach. Dodatkowo, firma RE/MAX utożsamiana jest z kreatywnością, innowacyjnością i wyszukanym marketingiem.

Największa liczba zrealizowanych transakcji na agenta oraz najwyższe uzyskiwane wynagrodzenia zapewniają firmie rok w rok pozycję lidera rankingów sieci franczyzowych oraz dają możliwość posługiwania się sloganem “Nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX”.

Firma RE/MAX, która prawie 45 lat działa w modelu franczyzowym, zapewnia swoim agentom szerokie wsparcie administracyjne, szkoleniowe, marketingowe i technologiczne, dostarcza sprawdzony know-how, i umożliwia realizację transakcji międzynarodowych, pozwalając równocześnie na dużą swobodę i wykorzystanie własnego potencjału biznesowego. Dlatego RE/MAX jest najlepiej rozwijającą się organizacją w branży nieruchomości, która dziś działa w ponad 100 krajach, posiada prawie 7500 biur i współpracuje z ponad 114 tysiącami agentów nieruchomości. Dołącz do nas i buduj z nami markę w Polsce!

Aplikuj na: hp@remax-polska.pl


Model biznesowy firmy, jako wspaniały pomysł na własny biznes, został szczegółowo opisany w książce “Everybody Wins”, która dostępna jest między innymi w sklepie RE/MAX Polska na stronie www.remax-sklep.pl pt. “Z korzyścią dla wszystkich. Historia firmy RE/MAX i płynąca z niej lekcja”

REMAX Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "REMAX Bielsko-Biała" podaj


Remax Home Professional - pośrednictwo nieruchomości

43-300 Bielsko-Biała
ul. Cieszyńska 43

tel. 033 816 51 89
fax 33 444 00 42