bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 27 stycznia 2017
  • wyświetleń: 7675

10 powodów, aby zatrudnić agenta nieruchomości RE/MAX

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "REMAX Bielsko-Biała" podaj

Artykuł sponsorowany:

Dowiedz się dlaczego przy zakupie, sprzedaży lub wynajmie nieruchomości warto zatrudnić agenta RE/MAX. Zapraszamy do naszego biura w Bielsku-Białej przy ul. Lipnickiej 4.

10 powodów, aby zatrudnić agenta nieruchomości


- Jesteśmy różnie postrzegani przez naszych klientów, zarówno Sprzedających, jak i Kupujących. Opinie są często bardzo odmienne, od zachwytu po ostrą krytykę. Pamiętajmy, czynnik ludzki jest w każdym zawodzie najwyższą wartością.

W 10 punktach przybliżę, dlaczego warto z nami pracować, by sprzedaż lub zakup Państwa nieruchomości, była szybsza i bardziej komfortowa.

1. Wykształcenie i doświadczenie. Nie musisz wiedzieć wszystkiego o kupnie i sprzedaży nieruchomości, jeżeli zatrudnisz profesjonalnego i doświadczonego agenta nieruchomości.

2. Agenci są buforami (Twojego bezpieczeństwa). Agent będzie zawsze przy Tobie w trakcie spotkań z potencjalnymi klientami. Nie pozwoli, by agent drugiej strony wyrządził Ci krzywdę i będzie zawsze działał na Twoją korzyść.

3. Wiedza o nieruchomościach w Twojej dzielnicy. Agenci zawsze wiedzą wszystko o nieruchomościach sprzedawanych w „Twojej” dzielnicy, co pomoże szybciej sprzedać lub szybciej znaleźć interesującą Cię nieruchomość.

4. Wskazanie odpowiedniej ceny. Wbrew temu w co wielu ludzi wierzy, agenci nie wybierają cen za sprzedających czy kupujących. Agenci dzięki swojemu doświadczeniu, potrafią wskazać najodpowiedniejszą cenę.

5. Informacje o rynku. Agenci nieruchomości powiedzą Ci jakie obecnie panują warunki na rynku nieruchomości, które regulują sprzedaż, bądź kupno Twojej nieruchomości. Te czynniki będą miały wpływ na Twoje decyzje.

6. Moc kontaktów. Agent nieruchomości współpracuje z innymi agentami, posiada sieć kontaktów, które będą Ci potrzebne przy sprzedaży, bądź zakupie nieruchomości.

7. Umiejętności negocjacyjne i zachowanie poufności. Agenci prowadzą negocjacje bez emocji, które cechują kupujących i sprzedających, dlatego potrafią skupić się na najważniejszych aspektach transakcji, doprowadzając do jej finalizacji.

8. Papierkowa robota. Agent nieruchomości przeprowadzi za Ciebie wszelkie formalności związane z potrzebną do sprzedaży, bądź zakupu, dokumentacją.

9. Pytania i odpowiedzi. Często w radosnym podnieceniu towarzyszącemu zakupowi, bądź sprzedaży nieruchomości, zapominamy o kluczowych dla nas rzeczach. Dobry agent zawsze stoi przy boku, gotowy do udzielenia odpowiedzi.

10. Budowanie relacji dla przyszłych transakcji. Podstawa sukcesu to budowanie relacji i kontynuowanie dalszych sukcesów w branży nieruchomości dzięki poleceniom od zadowolonych klientów.


Remax


- Działam w ten sposób od 5 lat, bo tyle już minęło od mojego pierwszego kroku w branży nieruchomości. Tytuł Agenta Roku 2016 w rankingu najlepszych agentów pod względem wysokości wypracowanych prowizji, jest dowodem na to, iż powyższe 10 powodów, by z nami współpracować, przynosi obopólne korzyści. Zapraszam do współpracy! - mówi Ida Szostakowska.

Remax


---

Ida Szostakowska
Agent nieruchomości


RE/MAX Home Professional
ul. Lipnicka 4
43-300 Bielsko-Biała
tel. +48 664 187 301
www.remax-polska.pl/ida_szostakowska

REMAX Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "REMAX Bielsko-Biała" podaj


Remax Home Professional - pośrednictwo nieruchomości

43-300 Bielsko-Biała
ul. Cieszyńska 43

tel. 033 816 51 89
fax 33 444 00 42