bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 23 lipca 2017
  • 24 lipca 2017
  • wyświetleń: 15160

Znów głośno o pośle Pięcie - teraz po wizycie w monopolowym

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Mocne wypowiedzi bielskiego posła PIS - Stanisława Pięty, często cytowane są w mediach. Teraz poseł zasłynął wieczorną wizytą w sklepie monopolowym. Nie było by nic w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że na spacer do monopolowego wybrał się w czasie protestów przeciwko zmianom w sądownictwie.

Poseł Pięta udał się w czwartek wieczorem do sklepu monopolowego przy ul. Wiejskiej w Warszawie. Podczas robienia zakupów wypatrzyli go uczestnicy wieczornego protestu. Na reakcję nie trzeba było długo czekać. - Będziesz siedział - krzyczał tłum zebrany przed sklepem.

Kiedy poseł Pięta opuścił sklep, czekały na niego gwizdy i ponownie skandowanie hasła "Będziesz siedział". Nagranie opublikował na twitterze poseł PO Arkadiusz Myrcha.Sam zainteresowany tak komentuje sprawę na twitterze (pisownia oryginalna) - Poszedłem do sklepu po kolację obok protestujących Ubywateli.RP. Wrzask: "będziesz sziedział" i oblewanie woskiem z płonących zniczy. W rozmowie z portalem Niezalezna.pl oświadczył też, że żadnego alkoholu nie kupował. - Kupiłem tylko orzeszki, krakersy, i chipsy. Nie miałem żadnego alkoholu - powiedział poseł.

ups / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj