bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 lipca 2017
  • wyświetleń: 9929

[WIDEO] Poseł Pięta o planowanej podwyżce opłaty paliwowej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Poseł Stanisław Pięta w minioną sobotę był gościem programu telewizyjnego "Młodzież Kontra". Polityk z Bielska-Białej tłumaczył m.in. dlaczego rząd Prawa i Sprawiedliwości zamierza podnieść opłatę paliwową.Rząd polski szykuje podwyżkę paliw, z której ma być finansowany Fundusz Dróg Samorządowych. Szacuje się, że ceny benzyny, oleju napędowego i gazu LGP wzrosną o prawie 25 groszy za litr. Pytanie o poniesienie podatku paliwowego padło z ust przedstawiciela młodzieżówki Kongresu Nowej Prawicy.

- Czy macie Państwo świadomość, że w ten sposób dławicie Polaków i polską gospodarkę - pytał przedstawiciel Kongresu Nowej Prawicy.

Poseł Stanisław Pięta tłumaczył, że nie jest zwolennikiem podnoszenia podatków. - Ubolewam nad tym, bo to zawsze żywy pieniądz, który Polacy muszą wyłożyć ze swojego portfela, pamiętajmy jednak, że na polskich drogach nadal giną tysiące polaków. Potrzebujemy jeszcze więcej pieniędzy, które mogą być przeznaczone na remont dróg - mówił Stanisław Pięta w programie "Młodzież Kontra".

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj