bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 marca 2017
  • wyświetleń: 14698

Kontrowersyjna wypowiedź posła Pięty o strajkujących nauczycielach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Ogólnopolskie media cytują dziś wypowiedź posła Stanisława Pięty, który w rozmowie z Super Expressem w ostrych słowach skrytykował piątkowy strajk nauczycieli. Jest już zdecydowana odpowiedź Związku Nauczycielstwa Polskiego.Poseł z Bielska-Białej w rozmowie z Super Expressem wyraził nadzieję, że "żaden uczciwy, porządny polski nauczyciel nie dopuści się tak hańbiącego zachowania, jak zostawienie dzieci bez opieki w szkole, i nie będzie protestował". Polityk dodał, że gdyby to od niego zależało, to "wyrzuciłby tą czerwoną lumpeninteliencję na pysk".

Ponadto Stanisław Pięta w mocnych słowach wypowiedział się o Związku Nauczycielstwa Polskiego. Poseł z Bielska-Białej określił, że "ZNP jest postkomunistyczną, progenderową i prorosyjską organizacją".

Jest już odpowiedź Związku Nauczycielstwa Polskiego. ZNP domaga przeprosin i sprostowania w trybie natychmiastowym i zapowiada, że sprawa trafi do poselskiej Komisji Etyki.

ab / bielsko.info
źródło: se.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj