bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 grudnia 2016
  • wyświetleń: 12273

Poseł Pięta obawia się o swoje życie? Złoży doniesienie do prokuratury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Na konferencji prasowej parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości z okręgu bielskiego, poseł Stanisław Pięta oświadczył, że złoży doniesienie do prokuratury ws. wpisu internetowego.

Manifestacja KOD-u w Bielsku-Białej - 23.01.2016
Uśmiechnięty poseł Stanisław Pięta na styczniowej manifestacji KOD-u · fot. bielsko.info


- Mógłbym tu pokazać wpis internetowy. Pani Katarzyna "troszczy się" o to, czy wokół mojego domu są kamienie i czy będzie można rzucać nimi do moich okien. W tej sprawie zamierzam zgłosić doniesienie do prokuratury - poinformował Stanisław Pięta.

Wpis, obok którego poseł nie chce przejść obojętnie, został opublikowany na Facebooku. Rzekomo miał się pojawić w zamkniętej grupie lokalnego KOD-u. Był to komentarz do informacji zamieszczonej przez inną internautkę ws. wyjazdu środowiska Gazety Polskiej na manifestację do Warszawy. Wyjazd współorganizował poseł Stanisław Pięta.

wpis
fot. Facebook


Głos w tej sprawie zabrał Komitet Obrony Demokracji Podbeskidzie. Dziś KOD wystosował do posła Stanisława Pięty maila, w którym tłumaczy, że autorka komentarza nigdy nie była członkiem grupy, a sam wpis jest "zwykłym, dość prymitywnie sfałszowanym komentarzem".

- Pani Katarzyna Sz. nigdy nie była członkiem naszej grupy. Owszem, prosiła o przyjęcie do grupy 17.12.2016r., ale żaden z administratorów jej prośby nie zaakceptował i sama anulowała prośbę - mamy na to dowody. Zlokalizowaliśmy w naszej grupie oryginalny post, do którego rzekomy komentarz był dołączony, ale nawet podobnego do cytowanego przez Pana wpisu pod nim nie ma - informuje koordynator KOD Podbeskidzie, Piotr Sikorski.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj