bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 6 października 2016
  • wyświetleń: 5554

Poseł przeciw odrzuceniu projektu ustawy komitetu Stop Aborcji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Dziś Sejm odrzucił obywatelski projekt zaostrzający przepisy aborcyjne. Za odrzuceniem projektu głosowało 352 posłów, 58 było przeciw, 18 wstrzymało się od głosu. W nielicznej grupie parlamentarzystów, którzy głosowali przeciw odrzuceniu projektu, był poseł Stanisław Pięta.

Stanisław Pięta był jedynym posłem z naszego okręgu wyborczego, który głosował przeciw odrzuceniu obywatelskiego projektu ustawy. Przypominamy, że projekt zaostrzający przepisy aborcyjne przygotował komitet Stop Aborcji.

Stanisław Pięta nie ukrywał poparcia dla projektu. Poseł z Bielska-Białej na antenie Radia Zet zapowiedział, że jest zwolennikiem całkowitego zakazu aborcji w Polsce.W dzisiejszym głosowaniu zdecydowana większość posłów Prawa i Sprawiedliwości, w tym m.in. Jarosław Kaczyński i Beata Szydło, głosowała za odrzuceniem projektu ustawy o zmianie ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży oraz ustawy. W odmienny sposób głosowało 32 posłów PiS-u, w tym poseł Stanisław Pięta.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj