Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 6867

Poseł i Klub Gazety Polskiej organizują wyjazd na pogrzeb "Inki"

W niedzielę 28 sierpnia w Gdańsku odbędą się uroczystości pogrzebowe śp. Danuty Siedzikówny ps. "Inka" i śp. Feliksa Selmanowicza ps. "Zagończyk". Poseł Stanisław Pięta oraz Klub Gazety Polskiej w Bielsku-Białej organizują wyjazd na pogrzeb.

- Naszym obowiązkiem jest odnaleźć naszych bohaterów, obowiązkiem jest ich pogrzebać. Pogrzeb wydaje się dla nas czymś smutnym, bo kogoś żegnamy, ale ten pogrzeb, który będzie 28 sierpnia, to przecież wielkie zwycięstwo. To jest pogrzeb Żołnierzy Wyklętych - mówi prezes Instytutu Pamięci Narodowej Jarosław Szarek o zaplanowanym na 28 sierpnia pogrzebie "Inki" i "Zagończyka".

W uroczystości pogrzebowej o charakterze państwowym mają wziąć udział prezydent Andrzej Duda i premier Beata Szydło.

Poseł Stanisław Pięta i Klub Gazety Polskiej w Bielsku-Białej organizują wyjazd na pogrzeb Danuty Siedzikówny "Inki" i Felksa Selmanowicza "Zagończyka". Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem poselskim posła Stanisława Pięty. Zapisy na wyjazd pod numerami telefonów 33 8218121, 604 541 838.

plakat inka

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.