bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 8532

Poseł w obronie lokatorów mieszkań przejściowych. MOPS odpowiada

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Poseł Stanisław Pięta stanął w obronie lokatorów mieszkań przejściowych, którzy zostali poinformowani o konieczności opuszczenia zajmowanych przez siebie pomieszczeń w bloku przy ulicy Wapienickiej. Parlamentarzysta wystosował pismo do dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Pismo posła Pięty do dyrektora MOPS-u

pismo poseł pięta


W czwartek polityk Prawa i Sprawiedliwości otrzymał odpowiedź od dyrektor Aleksandry Ciaciury. W liście szefowa MOPS-u tłumaczy, że w tej sprawie od wielu miesięcy trwają rozmowy i konsultacje z Zakładem Gospodarki Mieszkaniowej, których celem jest znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania.

Ponadto dyrektor poinformowała, że w środę 17 sierpnia z inicjatywy Pełnomocnika Prezydenta Miasta Henryka Juszczyka odbyło się spotkanie, w trakcie którego ustalono, że do czasu przedstawienia osobom korzystającym ze schronienia przy ulicy Wapienickiej 34 możliwych do przyjęcia przez nich propozycji będą mogli pozostać w dotychczasowym miejscu.

Odpowiedź dyrektor MOPS-u na pismo posła Pięty

odpowiedź dyrektor mopsu

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj