bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 16 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 5562

Kara za nawoływanie do aborcji, eutanazji i związków partnerskich

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Po raz kolejny wpis posła Stanisława Pięty wywołał burzliwą dyskusję w sieci. Tym razem polityk z Bielska-Białej odniósł się do legalizacji związków partnerskich.Na twitterowym koncie Radia TOK FM pojawił się wpis na temat związków partnerskich. - Związki partnerskie i małżeństwa jednopłciowe. Kiedy przyjdzie czas na Polskę? - czytamy na Twitterze. Obok pytania zamieszczono także link do radiowego programu "Lepiej późno niż wcale" - cotygodniowej audycji o codzienności gejów, lesbijek, biseksualistów, transgenderystów, transseksualnych kobiet/mężczyzn, osób niezdefiniowanych płciowo/seksualnie.

Jedną z pierwszych odpowiedzi pod wpisem na koncie Radia TOK FM zamieścił aktywny w sieci poseł z Bielska-Białej. Stanisław Pięta zaznaczył, że w Polsce "nigdy" nie będzie przyzwolenia na związki partnerskie i małżeństwa jedno płciowe, a "nawoływanie do aborcji, eutanazji i propagowanie dewiacji będzie karalne".

Czy zgadzacie się z posłem Stanisławem Piętą?

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj