bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 marca 2016
  • 11 marca 2016
  • wyświetleń: 6274

Pumeks dla posła Stanisława Pięty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Podczas oficjalnego podsumowania 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy lider organizacji przyznał posłowi Stanisławowi Pięcie specjalną "statuetkę". - To dar dla króla PR-u, który tak wspaniale rozbujał nasz finał - mówił Jerzy Owsiak.

Jerzy Owsiak przypomniał o wypowiedzi posła Stanisława Pięty z grudnia ubiegłego roku. Polityk na swoim na Twitterze zamieścił opinię, że funkcjonariusze publiczni (policja, wojsko, straż) nie powinni się angażować w "hecę WOŚP".- Stała się rzecz niezwykła. Pan poseł Pięta spowodował, że naród chyba bardziej nas pokochał. Spytaliśmy się Polaków, jaką nagrodę dać królowi PR-u, który tak wspaniale rozbujał nasz finał. Panie pośle, to dla pana pumeks od WOŚP. Bardzo piękny, zrobiony ręką artysty. Przekazuje go panu z taką uwagą, że też dla pana grała orkiestra, także panu ten sprzęt może się przydać. Zawsze, o każdej porze dnia i nocy może pan liczyc na WOŚP, tylko niech pan nie straszy ludzi - komentował Jerzy Owsiak.

Parlamentarzysta z Bielska-Białej odniósł się już do wypowiedzi lidera Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - Bardzo się cieszę, że udało się zebrać potrzebne fundusze i mam nadzieję, że trafią one do potrzebujących, a nie do różnego rodzaju spółek, z których potem będzie finansowana rodzina pana Owsiaka - mówił dziennikarzom portalu niezalezna.pl.

wośp, owsiak
Pumeks dla posła Stanisława Pięty · fot. WOŚP

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj