Wiadomości

  • 21 listopada 2015
  • 24 listopada 2015
  • wyświetleń: 5619

Pięta: dla Platformy nie ma miejsca

Poseł Stanisław Pięta zamierza namawiać kolegów z Prawa i Sprawiedliwości, aby na klubie zakazać posługiwania się nazwą największej opozycyjnej partii - Platformy Obywatelskiej.

Wiec protestacyjny na Pigalu
Poseł Stanisław Pięta · fot. ab / bielsko.info


- Będę postulował, aby na klubie zakazać kolegom posługiwania się nazwą Platforma Obywatelska. My na temat Platformy Obywatelskiej nie powinniśmy rozmawiać. To jest już byt nieistotny - powiedział na antenie telewizji Superstacja poseł PiS, Stanisław Pięta.

Poseł z Bielska-Białej dodał, że Platforma Obywatelska jest formacją martwą i niepotrzebną. - Platforma Obywatelska nie odpowiada na żadne istotne pytania, nie jest nikomu potrzebna, ani elektoratowi prawicowemu patriotycznemu, troszczącemu się o wartości, ani elektoratowi lewicowemu liberalnemu. Dla Platformy nie ma miejsca - mówił polityk znany z kontrowersyjnych wypowiedzi.

Stanisław Pięta pełni funkcję posła od czterech kadencji. W tegorocznych wyborach parlamentarnych jego kandydaturę poparło blisko 19 tysięcy osób.

Czy podoba Wam się styl polityki w wykonaniu posła Stanisława Pięty?

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pięta Stanisław

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pięta Stanisław" podaj