bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Rozrywka

  • 11 kwietnia 2012
  • 15 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 2275

De Nuevo premierowo w Galicji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galicja pub muzyczny" podaj

Za nami:

Półfinaliści programu Must be The Music wystąpią w najbliższą niedzielę (15 kwietnia) w Pubie Galicja. Będzie to pierwszy koncert De Nuevo w nowym składzie.De Nuevo - to sześć serc, które biją w jednym rytmie. To spotkanie osób, których pasja, temperament oraz doświadczenie gwarantują niezapomniane doznania. To podróż muzyczna na gorące południe Europy i Ameryki.

Muzyka, którą wykonuje zespół jest wynikiem wspólnych zainteresowań - fascynacji muzyką flamenco, latynoamerykańską, kubańską oraz jazzem. W repertuarze De Nuevo znaleźć można przeboje Santany, Gipsy Kings, Martires Del Compas czy Davida Bisbala, takie jak "Bamboleo", "Buleria", "Oye Como Va", "Si Tu Me Quieres" oraz wiele innych.

W bieżącym roku w składzie zespołu nastąpiła zmiana. W zespole pojawiła się nowa wokalistka - Ewelina Rivillo, którą można było zobaczyć w pierwszej edycji programu "Bitwa na Głosy" w zespole braci Golec.

Początek koncertu o godzinie 17.00. Wstęp - 20 zł.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galicja pub muzyczny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galicja pub muzyczny" podaj