bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Rozrywka

  • 14 grudnia 2012
  • 31 grudnia 2012
  • wyświetleń: 4294

Sylwestrowa impreza w Galicji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galicja pub muzyczny" podaj

Za nami:

Pub Galicja zaprasza na niezapomnianą zabawę sylwestrową. Pub mieszczący się w starych podziemiach zabytkowej kamienicy oferuje w ten wyjątkowy wieczór niezapomnianą atmosferę.

Pub Galicja
Wnętrze Pubu Galicja · fot. Jacek Szabla


Galicja oferuje profesjonalne i wyjątkowe menu sylwestrowe, m.in. na przystawkę: terina z kaczki francuskiej na rukoli, z pomidorkami i serkiem pleśniowym, danie główne do wyboru - wytworna rolada drobiowa z serem pleśniowy i szpinakiem, ziemniaczki opiekane, zestaw surówek, polędwiczka wieprzowa w sosie borowikowym, ziemniaczki opiekane, zestaw surówek, stek z łososia, ziemniaczki opiekane, zestaw surówek

Menu obejmuje także dodatkową ciepłą kolacje (bogracz z chlebem) oraz bogaty szwedzki stół: deski serów, deski wędlin, matias z cebulką, szynka z musem chrzanowym, tymbaliki, galaretki z nóżek, szparagi z szynką, sałatka jarzynowa, sałatka grecka, sałatka caprese, sałatka śledziowa, roladki z łososia ze szpinakiem, swojski pasztet z serem, domowy smalec z ogórkiem kiszonym, szarlotka, sernik, drobne ciasteczka, pieczywo

Ponadto w cenie biletu Pub oferuje napoje bezalkoholowe i alkoholowe (wino białe i czerwone, wódka wyborowa) bez ograniczeń oraz lampkę szampana na toast.

Dominować będą hity lat 70', 80' i 90' oraz nowości. Wymagane stroje wieczorowe.

Cena biletu sylwestrowego to 250 zł od osoby.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galicja pub muzyczny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galicja pub muzyczny" podaj