Reklama

Rozrywka

  • 7 grudnia 2015
  • 12 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1161

Jacek Dewódzki i Revolucja w Galicji

Za nami:

Zespół Revolucja, grający muzykę rockową, zaprezentuje się w sobotę, 12 grudnia w czechowickim pubie Galicja. Jako support wystąpi formacja Not To Say.

Jacek Dewódzki i Revolucja w Galicji


Revolucja - formacja założona przez charyzmatycznego kompozytora, autora i wokalistę Jacka Dewódzkiego (wokalista grupy Dżem 1994-2001). Revolucja na polskiej scenie rockowej umiejscawiana jest pomiędzy zespołami takimi jak Coma a Myslovitz. W swoim dorobku ma 3 albumy: II (2005 r.), wydana w maju 2010 "Radio Revolucja" oraz wydawnictwo live zarejestrowane podczas festiwalu Ku Przestrodze - XV Festiwal im. Ryśka Riedla (2013 r.).

Publiczność miała okazję usłyszeć ich podczas licznych programów i koncertów radiowych (PR Trójka, Antyradio, PR Dla Ciebie, Radio Pomorza i Kujaw, ROXY), telewizyjnych (TVP2 "Pytanie na Śniadanie", TVP3 "Quźnia Talentów", TVP Kraków "Lansator", Polsat) oraz podczas ponad 1000 zagranych koncertów na największych polskich scenach (Przystanek Woodstock w Żarach, Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu, Zderzenia w Tarnowie, WOŚP, Dzień Kotana w Warszawie, Festiwal R. Riedla w Tychach, Festiwal im. M. Breguły w Chorzowie, Dzień Otwarty TVP, Koncert dla J. Kaczmarskiego, Pomarańczowa Rewolucja w Lublinie, Dzień Papieski w Warszawie, Olimpiada Niepełnosprawnych i inne imprezy).

Sami o sobie mówią: "Nie ma ludzi niezastąpionych, nie ma miejsc i zdarzeń niepowtarzalnych, wszystko wymyślić można po raz drugi, właściwie tak bez końca... problem w tym, żeby chcieć, a przy tym umieć..." Zespół występował na jednej scenie z zespołami: Perfect, Myslovitz, Coma, Dżem, IRA, Bracia, Kasia Kowalska, Cree, Reni Jusis, Blue Cafe, Zakopower, Bajm, Maryla Rodowicz, Oddział Zamknięty.Not To Say - Jesteśmy zespołem, który powstał i pracuje w Bielsku - Białej. Pomimo, iż muzykujemy od lat i jesteśmy około czterdziestoletnimi statecznymi panami, w tym składzie działamy mniej więcej od roku. Gatunkowo osadzeni jesteśmy gdzieś pomiędzy rockiem alternatywnym i muzyką elektroniczną, choć wpływów i fascynacji jest znacznie więcej. Bardziej szczegółowy opis naszej twórczości pozostawilibyśmy jednak naszym słuchaczom. Jesteśmy świadomi czekającej nas pracy i wyzwań, aby dotrzeć do interesującego nas poziomu oraz aby dołączyć do grona znakomitych polskich artystów.

BM / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galicja pub muzyczny" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galicja pub muzyczny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galicja pub muzyczny" podaj