bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 lipca 2015
  • wyświetleń: 1258

Awanturnicy skopali drzwi wejściowe

Policyjni wywiadowcy zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy w czasie awantury uszkodzili drzwi wejściowe w budynku przy ul. Żywieckiej. Wandale spowodowali szkody, które sięgają ponad pół tysiąca zł. Za uszkodzenie cudzego mienia grozi im teraz do 5 lat za kratami.

Pijani mężczyźni próbowali się przedostać do mieszkania, w którym przebywała właścicielka. Ponieważ nie zostali zaproszeni do środka, skopali drzwi wejściowe. Wystraszona kobieta wezwała na pomoc policjantów, którzy zatrzymali awanturników.

Zatrzymanymi okazali się trzej bielszczanie w wieku od 19 do 25 lat. Najmłodszy z nich był poszukiwany za wcześniejsze czyny. Badanie stanu ich trzeźwości dało wyniki od 1 do 2 promili alkoholu. Po nocy spędzonej w policyjnej celi usłyszeli zarzuty. Przyznali się do uszkodzenia mienia i zobowiązali się do naprawiania wyrządzonych szkód.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.