
Wiadomości
- 22 lutego 2024
- wyświetleń: 1708
Pijany jechał autem i uderzył w krawężnik. Zauważyli to strażnicy na monitoringu
Bielscy strażnicy miejscy zauważyli przez system monitoringu miejskiego kierowcę, który jadąc ul. Warszawską uderzył w krawężnik. Gdy wyszedł z auta, by ocenić uszkodzenia pojazdu, wyglądał na pijanego.

Zdarzenie miało miejsce 17 lutego po północy. Po przyjeździe na miejsce policji, wydmuchał on około dwóch promili.
Strażnicy miejscy w ostatnich dniach zatrzymali innego mężczyznę, który zniszczył sygnalizator świetlny w rejonie skrzyżowania ulicy Leszczyńskiej i Partyzantów. Akt wandalizmu zgłosił służbom świadek zdarzenia i na podstawie rysopisu po krótkim pościgu funkcjonariuszom udało się go ująć. Trafił w ręce Policji.
ZOBACZ TAKŻE

Strażnicy miejscy uratowali dwie osoby przed zamarznięciem

[FOTO] Poszukiwany wandal! Zniszczył elewację budynku w centrum miasta

Strażnicy miejscy w służbie osobom bezdomnym

Wandale pojawili się na ulicy Falistej

Straż Miejska patroluje szlaki górskie na rowerach. Można wyłapać mandat

Chuligani znów grasują po mieście. Tym razem przeszkadzał im przystanek autobusowy
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.