bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 września 2011
  • wyświetleń: 2989

Ruszyła budowa szkoły

Po raz pierwszy inauguracja roku szkolnego odbyła się w ośrodku "Rekordu" w Cygańskim Lesie w Bielsku-Białej. Uczniowie, rodzice i nauczyciele zostali zaproszeni na plac budowy.

Szkoła powstanie na terenie ośrodka sportowego "Rekord", dokładnie naprzeciwko zmodernizowanego basenu. Szkołę za ok. 5 mln zł wybuduje "Rekord" Systemy Informatyczne.

Uczniowie zgodnie przyznają, że to świetna wiadomość. "Czasem 20 minut spędzamy w busie stojąc w korku w upale. Nie jest to przyjemne. Może będziemy też szybciej kończyć zajęcia"- mówią uczniowie 2 klasy liceum.

W gimnazjum i liceum ogólnokształcącym "Rekordu" uczy się ok. 110 uczniów, młodych piłkarzy. W tym roku pojawiła się pierwsza dziewczyna. Klaudia Kubaszek rozpocznie naukę w gimnazjum ze swoim bratem bliźniakiem Mateuszem.

Nowa szkoła SMS będzie miała od ul. Startowej 3 piętra, od strony boiska- 2. Uroczyste otwarcie nowej szkoły ma się odbyć za rok.

new / bielsko.info, źródło: Radio Bielsko

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.