bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 marca 2014
  • 22 marca 2014
  • wyświetleń: 3489

Chile zawieszone w Andach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj

Za nami:

22 marca (sobota) w Domu Kultury Włókniarzy, w ramach cyklicznej imprezy " Tramway Kulturalny", odbędzie się spotkanie pt. "Chile zawieszone w Andach".

Reklama

Tramway Kulturalny to cykliczna impreza odbywająca się od niemal 10 lat. Biorą w niej udział różnego rodzaju artyści, twórcy, pasjonaci, kolekcjonerzy, podróżnicy, którzy potrafią z pasją i zaangażowaniem dzielić się swoimi przedsięwzięciami, przeżyciami oraz artystycznymi dokonaniami.

Gościem najbliższego spotkania będzie Anną Martynowicz-Woźniak - pasjonatka podróży i obieżyświat, która przybliży fascynujący i wciąż mało znany kraj - Chile.

chile


- "Powędrujemy od samego południa kraju, gdzie panuje przenikliwy klimat subpolarny i wręcz czuje się oddech Antarktydy. Zachwycimy się najbardziej dziewiczymi rejonami naszego globu, lodowcami i fantazyjnymi formami skalnymi potężnych Andów, które wyrastają wprost z Oceanu Spokojnego, a których wierzchołki schowane są wysoko w chmurach. Poznamy oczywiście florę i faunę Chile, a także miejscową ludność, wraz z jej kulturą, obyczajami…. Po penetracji krańców dalekiego południa i krótkim przystanku nad Cieśniną Magellana, zakończymy wędrówkę w stolicy - Santiago de Chile…
Wyjątkowa wyprawa, piękna, podróżnicza relacja okraszona ciekawym materiałem fotograficznym".

Spotkanie odbędzie się 22 marca, o godzinie 18.30 w Domu Kultury Włókniarzy przy ul. 1 Maja 12.

Wstęp wolny.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej" podaj