bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 listopada 2013
  • 22 grudnia 2013
  • wyświetleń: 6401

Bielskie Targi Fajnych Rzeczy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kalejdoskop" podaj

Za nami:

22 grudnia (niedziela) ruszają "Targi Fajnych Rzeczy". Organizatorem akcji jest Fundacja Kultury "Kalejdoskop".

Reklama

Fundacja Kultury Kalejdoskop


Targi odbędą się w siedzibie szkoły tańca "Salsa-Bielsko" (ul. Rynek 4, Bielsko-Biała) - sala bankietowa na I piętrze kamienicy na Starówce.

Wydarzenie będzie okazją do spotkania się z niepowtarzalnymi przedmiotami tworzonymi w niewielkich warsztatach, rzeczami niezwykłymi, niszowymi i dizajnerskimi.

Dla wystawców Targi będą okazją do promocji, ale również do osobistego kontaktu z odbiorcą, potencjalnym klientem oraz stworzą warunki do nawiązania kontaktów zarówno z klientami, jak i innymi projektantami. Będą także okazją do dialogu na temat specyfiki produktów, warsztatu, technik produkcji.

Odbiorcom Targi stworzą możliwość naocznego i namacalnego kontaktu z niepowtarzalnym produktem, często limitowanym, powstającym w krótkich seriach, albo wręcz jednorazowym. Stworzą również okazję do kontaktu z projektantem, okazję do rozmów, pytań i poszerzenia wiedzy na temat niszowych produktów i producentów. Możliwy będzie zakup niepowtarzalnych wysokiej jakości przedmiotów.

Wstęp na targi będzie bezpłatny.

lik / bielsko.info

źródło: Fundacja Kultury Kalejdoskop

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kalejdoskop

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kalejdoskop" podaj