Rozrywka

  • 22 kwietnia 2014
  • 23 kwietnia 2014
  • wyświetleń: 2621

Warsztaty: Dziergaj Lopapeysa

Za nami:

23 kwietnia (środa) odbędą się bezpłatne warsztaty "Dziergaj Lopapeysa", czyli jak zrobić na drutach islandzki sweter. Na warsztaty zaprasza Fundacja Kultury Kalejdoskop i MINI Islandia.

Na spotkaniu będzie można nauczyć się od podstaw zasad i technik niezbędnych do wydziergania słynnych na całym świecie islandzkich swetrów Lopapeysa - a to wszystko w miłej atmosferze, przy dźwiękach islandzkiej muzyki.

Na warsztaty należy zabrać: druty na żyłce nr 6, włóczkę - najlepiej o grubości - 100 g/100 m lub skorzystać z możliwości zakupu na miejscu zestawu startowgo w cenie 30 zł, w skład którego wchodzą:
druty bambusowe na żyłce, motek islandzkiej wełny w wybranym przez siebie kolorze i ćwierć motka w barwie do niego kontrastującej. Chęć zakupu zestawu startowego należy zgłosić przy zapisach.

Fundacja Kultury Kalejdoskop
fot. miniiceland.com


Warsztaty odbędą się w środę 23 kwietnia o godzinie 17.00 w Galerii Bielskiej BWA, Klub Aquarium (I piętro). Współorganizatorem wydarzenia jest Galeria Bielska BWA.

Początek o godzinie 17.00. Czas trwania warsztatów: 3 godziny.

Wstęp wolny.

Ilość miejsc ograniczona. Konieczne wcześniejsze zapisy - biuro@fundacja-kalejdoskop.org

Więcej informacji na http://www.facebook.com/events/230519493811108/?source=3&source_newsfeed_story_type=regular&fref=nf

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kalejdoskop" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Kalejdoskop

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Kalejdoskop" podaj